موضوعات وبسایت : آموزشی
آموزش امنیت اینستاگرام

نمونه متن تخفیف

نویسنده : رضا قربانی | زمان انتشار : 01 اردیبهشت 1398 ساعت 12:04

%D9%85%D8%AA%D9%86%20%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9.jpg

آموزش امنیت اینستاگرام

یکی از مواردی که برای کسب نتیجه بهتر در بازاریابی پیامکی نباید نادیده گرفت متن

پیامک تبلیغاتی

است. درواقع چون تنها ابزاری که قرار است مشتریان شما را تحت تاثیر قرار دهد متن ارسالی شماست و از عکس و فیلم و ... خبری نیست باید در نوشتن آن دقت بسیار کنید.

در ساده ترین حالت ممکن حتی اگر صاحب کسب و کار نباشید شما ممکن است به متن اس ام اس تغییر شماره موبایل یا متن پیام تغییر شماره تلفن نیاز پیدا کنید .شاید برای شما هم پیش آمده باشد که مجبور به تغییر شماره تلفن همراه یا تلفن شرکت و یا منزل خود شده باشید. طبیعی است که بخواهید شماره جدید را برای دوستان آشنایان و اطرافیانتان اطلاع رسانی کنید . بهترین راه حل پیش روی شما

ارسال پیامک

است .

به همین دلیل در این مقاله برای شما چندین نمونه متن

اس ام اس تبلیغاتی

آماده کرده ایم که بسته به نیازتان می توانید ازآن ها در متن

اس ام اس تبلیغاتی

خودتان استفاده کنید.

تصور کنید که صاحب یک فروشگاه هستید و به دنبال دستیابی به فروش بیشتر قصد دارید پس از دریافت

نمایندگی پنل اس ام اس

از

ارسال پیامک تبلیغاتی

استفاده کنید.اولین موضوعی که به ذهنتان خطور می کند این است که مشتریانتان را از تخفیف های ویژه با خبر کنید.البته که آنها از دریافت پیامک های تخفیف ویژه خوشحال خواهند شد.اما لازم است بدانید شما علاوه بر فروش ویژه می توانید از

ارسال پیامک تبلیغاتی

در سایر موارد از قبیل یادآوری رویداد های مهم فروشگاهتان ، پیامک های تبریک و اطلاع رسانی در روزهای خاص مثل روز تولد و... با آنها در تعامل باشید.

شاید در همه این پیامک ها مستقیما به فروش بیشتر دست پیدا نکنید اما در طولانی مدت مشتریان وفاداری خواهید یافت که از دیدن پیامک های شما خشمگین نمی شوند بلکه با رضایت خاطر از آن استقبال می کنند.

اما باز هم موضوع مهمی که در این مقاله به آن می پردازیم نمونه متن پیامک ارسالی است مثلا متن تخفیف ویژه یا متن پیامک یادآوری یا نمونه متن پیامک اطلاع رسانی در ادامه با ما همراه باشید.

%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4.png

متن پیامک بازاریابی و فروش

1- پیشنهاد ویژه

جشنواره فروش تعمیرگاه اتومبیل "نام تعمیرگاه" و دریافت یک تایر رایگان به ازای خرید هر سه تایر تا پایان ماه "تاریخ موردنظر" برپاست. برای آگاهی از قیمت ها و سایر محصولات همین امروز از تعمیرگاه اتومبیل "نام تعمیرگاه" در خیابان "نام خیابان" دیدن فرمایید.


2- برنامه وفاداری

دریافت تخفیف برای یک ناهار خوشمزه و ویژه. با ارسال کلمه «ناهار» به شماره "شماره مورد نظر" در سفارش بعدی خود 2 درصد تخفیف بگیرید!


3- رویدادها

با ورود رایگان به مرکز پینت بال در تمام ماه "تاریخ موردنظر"، تابستان امسال شادی را به کودکان خود هدیه دهید. برای رزرو تاریخ با ما تماس بگیرید: "شماره تماس"

4- زمان بازگشایی

روزهای جمعه اکثر فروشگاه ها تعطیل هستند و شاید نتوانید موفق به خرید اجناس مورد نیاز خود شوید! فروشگاه "نام فروشگاه" تا ساعت 8 شب باز است. نزدیکترین فروشگاه به خود را پیدا کنید: "آدرس اینترنتی لیست شعبه های فروشگاه"

5- فروش ویژه

همه کتاب های مورد علاقه تان در دسترس شماست! کتابفروشی "نام کتاب فروشی"یک خبر خوب برایتان دارد. فروش ویژه فقط برای 3 روز، عجله کنید: "آدرس سایت"

6- دعوت به اشتراک

اولین نفری باشید که از تخفیف ها و پیشنهادهای "نام فروشگاه/شرکت" باخبر میشوید! برای عضویت در این نقطه کلیک کنید: "آدرس اینترنتی مورد نظر".

%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9%20%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%D8%AE%D8%A7%D8%B5.jpg

متن پیامک یادآوری رویدادهای مهم

با توجه به یافته های ما، با دریافت یک یادآوری متنی تعداد بیمارانی که نوبت خود را فراموش کرده و یا از دست میدهند، کاهش می یابد و به دنبال آن وقت های کنسلی هم کمتر میشوند. این سیستم ارسال پیامک یادآوری واقعا برای کسب و کارهای این چنینی مؤثر خواهد یود.

1- سالن های آرایش

یادآوری نوبت آرایشگاه: فردا ساعت 10:30 نزد "نام آرایشگاه/نام آرایشگر"برای کوتاهی مو نوبت دارید. در صورت وجود هر گونه سوأل لطفا با شماره "شماره تماس" تماس بگیرید.

2- دندان پزشکان

نوبت دندانپزشکی شما نزد دکتر "نام پزشک" برای ساعت "ساعت مورد نظر" روز "تاریخ مورد نظر" تنظیم شده است. "شماره تماس"

3- بانک ها

شما در ساعت "ساعت مورد نظر" روز "تاریخ مورد نظر" در بانک مورد اعتماد خود "نام بانک" نوبت دارید. مدیر حساب شما "نام مدیر حساب" و شماره تلفن ایشان "شماره تماس" است.

4- مراکز زیبایی و ماساژ

"نام مشتری" عزیز، نوبت ماساژ تایلندی شما امروز ساعت 5 بعد از ظهر است. لطفا 10 دقیقه زودتر در سالن ماساژ تایلندی حاضر شوید.

5- نمایندگان املاک حقیقی

"نام مسئول" از سازمان املاک "نام املاک" پنجشنبه ساعت 2 بعد از ظهر ملک را به شما نشان میدهد. لطفا در صورت نیاز به تغییر زمان با این شماره "شماره تماس" تماس بگیرید.

6- سازمان های کاریابی

شما به مصاحبه با "نام شرکت" دعوت شده اید. جلسه مصاحبه شما ساعت 10 صبح همین چهارشنبه در "آدرس محل مصاحبه" برگزار میشود. لطفا در صورت بروز مشکل با این شماره "شماره تماس" تماس بگیرید. "نام مسئول" از واحد منابع انسانی "نام شرکت"

%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%20%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

متن پیامک اطلاع رسانی و هشدارهای پیامکی


1- اطلاعیه های رسید بانکی

آقای "نام مشتری"، کارت اعتباری "نام کارت اعتباری" شما حاضر است. برای دریافت آن به "آدرس مورد نظر" مراجعه فرمایید.

2- اطلاعیه های رسید مرسولات پستی

بسته "کد بسته" شما به اداره پست خیابان "نام خیابان" تحویل داده شده است. واحد تدارکات SLN شما.

3- یادآوری تحویل

"نام شرکت/فروشگاه" : تلویزیون شما ارسال شده است. زمان تقریبی تحویل: "تاریخ"، "ساعت". اگر در این زمان در منزل حضور ندارید، لطفا با شماره "شماره تماس" تماس بگیرید یا به این پیام پاسخ دهید.

4- اخطار وضعیت حساب

حساب شما در حال پردازش است! توجه داشته باشید که ممکن است فرآیند واریز وجه به حساب شما تا 2 ساعت طول بیانجامد. "نام شرکت/بانک/مؤسسه".

5- اخطار لغو

متأسفانه جلسه امروز شما به علت بیماری مربی لغو شده است. با کلیک بر روی این لینک میتوانید یک جلسه جدید رزرو کنید: "لینک رزرو وقت". "نام باشگاه/مرکز زیبایی".
%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9-%DA%A9%D8%AF-%D8%AA%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D8%AF-%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88.jpg

متن پیامک های تاییدیه

1- یادآوری پرواز

فرآیند سوار شدن مسافران پرواز "شماره پرواز" از ساعت "ساعت مورد نظر" روز "تاریخ" آغاز میشود. پرواز خوبی داشته باشید، هواپیمایی "نام شرکت هواپیمایی"

2- تغییرات زمان پرواز

"نام مشتری" عزیز. پرواز "شماره پرواز" شما با 2 ساعت تأخیر انجام خواهد شد. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر "نام شرکت هواپیمایی" تماس بگیرید. بابت بروز هرگونه مشکل متأسفیم.

3- تأیید رزرو هتل

تأیید رزرو: "شماره/کد رزرو". هتل "نام هتل"در تاریخ "تاریخ مورد نظر" منتظر پذیرایی از شماست. از سفارش شما متشکریم!

4- تأیید پرداخت

از خرید شما متشکرم. پرداخت شما برای آیتم شماره "کد محصول"دریافت شد. فروشگاه "نام فروشگاه".


%DB%8C%D8%A7%D8%AF%20%D8%A2%D9%88%D8%B1%DB%8C%20%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

متن پیامک یادآوری های پرداخت

حتی در صورت مواجهه با پرداخت های تأخیری نیز باید از قوانین ارسال تیکت متنی کسب و کار تبعیت کنید. در ادامه چند نمونه از الگوهای مؤثر مطرح میشود:

1- یادآوری بیمه

بیمه "نوع بیمه "شما امروز به پایان رسیده است. لطفا برای تمدید/تغییر طرح مورد نظر خود فورا با ما تماس بگیرید. "شماره تماس"

2- یادآوری تاریخ سررسید وام

توجه: شما پرداخت آخرین قسط ماهیانه خود را فراموش کرده اید. لطفا با این شماره تماس بگیرید "شماره تماس": "نام بانک/مؤسسه"

3- یادآوری عدم بازپرداخت وام

پرداخت اقساط وام شما با تأخیر مواجه شده است. با ارائه 20٪ تخفیف در پرداخت تراز مالی به شما در بازپرداخت آن کمک خواهیم کرد. لطفا با این شماره "شماره تماس" تماس بگیرید.

4- یادآوری برنامه پرداخت

به رغم یادآوری چندباره، هنوز هم تراز وام شما قابل توجه است. لطفا برای پرداخت اقساط وام یا تغییر برنامه پرداخت با ما تماس بگیرید. "نام بانک/مؤسسه".

5- یادآوری فاکتور پرداخت نشده

حساب فاکتور "شماره فاکتور"، مورخ "تاریخ" تاکنون پرداخت نشده است. لطفا فورا با شماره "شماره تماس" تماس بگیرید. "نام بانک/مؤسسه"

%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9%20%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9%DB%8C.jpg


متن پیامک های بانکی

1- اطلاعات مربوط به موجودی

بانک "نام بانک" : موجودی فعلی شما "مبلغ موجودی" تومان است. برای اطلاعات بیشتر به سایت "آدرس سایت" مراجعه فرمایید.

2- هشدارهای مربوط به تراکنش ها

پرداخت شما به کتاب فروشی "نام فروشگاه" در تاریخ "تاریخ مورد نظر" به مبلغ "مبلغ مورد نظر" تومان انجام شد. موجودی فعلی حساب شما "مبلغ موجودی" تومان است.


3- هشدارهای تقلب

"نام بانک/مؤسسه" : اخیرا فعالیت های غیر معمولی با حساب شما انجام شده است. لطفا در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

4- هشدارهای مربوط به سپرده گذاری

شرکت "نام شرکت" مبلغ "مبلغ مورد نظر" تومان به حساب بانکی شما واریز کرده است. اطلاعات بیشتر در "آدرس اینترنتی مورد نظر"

%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9%20%D9%86%D8%B8%D8%B1%20%D8%B3%D9%86%D8%AC%DB%8C.jpg


متن پیامک نظرسنجی

نظرسنجی های پیامکی سریع ترین و ساده ترین روش برای پی بردن به طرز تفکر مشتریان، دانش آموزان و یا طرفداران در مورد نام تجاری شماست. انجام نظرسنجی پیامکی شامل 4 مرحله است:

• تنظیم نظرسنجی


• سفارشی سازی و آپلود نظرسنجی به صورت آنلاین
• تقاضا از مخاطبان خود برای حضور در نظرسنجی با ارسال یک پیامک و ارائه جزئیات در مورد نحوه شرکت در نظرسنجی
• تبلیغ نظرسنجی و تشویق مردم به شرکت در آن با ارسال پیامک پیگیری

1. به بازیگر مورد علاقه خود رای دهید! «نام و نام خانودگی» فرد را به "شماره مورد نظر" پیامک کنید.


قالب های رقابت پیامکی

1- برای برنده شدن جایزه گذراندن تعطیلات در مقصد رویایی خود، عبارت «مقصد تعطیلات من» را به شماره "شماره مورد نظر" پیامک کنید. اسامی برندگان همین جمعه در "سایت/کانال/ ..." اعلام میشود.

2. مقصد تعطیلات مورد علاقه مردم ایران برای گذراندن تعطیلات کجاست؟ «نام مقصد مورد نظر خود» را به شماره "شماره مورد نظر" پیامک کنید و یک سفر رویایی برای گذراندن تعطیلات برنده شوید!

%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7%D8%A7%D8%AA%20%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86%20%D8%B3%D8%A7%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

متن پیامک ارتباطات سازمانی کارکنان


دلایل متعددی برای برقراری ارتباط پیامکی با کارکنان وجود دارد که از آن میان میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
ساده سازی مراحل و روند کاری بین کارکنان، اطلاع رسانی به کارمندان در موارد اضطراری و یا تبریک مناسبت ها یا تبریک تولد به آن ها.

هنگام ارسال پیامک برای دو موقعیت اول، جانب اختصار را رعایت نموده و فقط اطلاعات ضروری را وارد کنید. در زیر به چند قالب پیامک اشاره شده که برای طرح اطلاعیه های کنفرانس، جلسات و درخواست های کارکنان قابل استفاده هستند:


1- اطلاعیه های کنفرانس و رویدادها

همایش "نام همایش" در تاریخ "تاریخ مورد نظر" برگزار میشود. تخفیف ویژه برای کارکنان شرکت. جهت خرید بلیط به این لینک مراجعه کنید "لینک خرید"

2- تبریک های مناسبتی

"نام فرد مورد نظر" عزیز، شرکت هواپیمایی "نام شرکت" سال نو را به شما تبریک میگوید و بهترین ها را برای شما آرزو دارد! به عنوان هدیه سال نو یک سفر هوایی رایگان به شما تعلق گرفت.


3- کوپن های تخفیف پیامکی

تولدت مبارک! با نشان دادن این پیامک به کافه "نام کافه" 30٪ از هزینه شام خود را تخفیف بگیرید! با احترام، "نام مدیر کافه"


4- تأخیر در برگزاری جلسه

"نام فرد مورد نظر" عزیز، جلسه بعدی هیئت مدیره به تاریخ "تاریخ مورد نظر" موکول شد.

5- درخواست پرسنل

آیا میتوانید شیفت شب امشب را به جای همکارتان حضور داشته باشید؟ اگر میتوانید، لطفا با شماره "شماره تماس" تماس بگیرید.

مقاله های بیشتر را در این رابطه مطالعه کنید:


بکارگیری پیامک انبوه برای جذب مخاطبین باشگاه های ورزشی
بازاریابی پیامکی برای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی
پیش از ارسال پیامک تبلیغاتی
اصول موفقیت در بازاریابی پیامکی
ارسال پیامک به بلک لیست

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر