موضوعات وبسایت : آموزشی
آموزش امنیت اینستاگرام

آموزش انتقال برنامه به مموری کارت

نویسنده : معین | زمان انتشار : 06 اردیبهشت 1398 ساعت 11:17

  • 6185 بازدید
  • سه شنبه، 24 شهريور ماه، 1394

stars-5.png

آموزش امنیت اینستاگرام

آموزش انتقال برنامه های اندروید به مموری کارت

Move.to.SDCard.Android.01.jpg

تلفن های همراه اندرویدی در بیشتر موارد دارای دو حافظه هستند. حافظه داخلی و حافظه جانبی. زمانی که یک نرم افزار را نصب میکنید این نرم افزار به صورت پیش فرض وارد حافظه داخلی گوشی میشود. شما به راحتی میتوانید این نرم افزار را به حافظه جانبی منتقل کنید.

در این مطلب آموزش انتقال برنامه های اندروید به مموری کارت را برای شما آماده کرده ایم.


هر چند برای انتقال برنامه‌ ها به کارت حافظه جانبی روش‌ های مختلفی وجود دارد و حتی اپلیکیشن هایی برای انجام این کار طراحی شده است، با این حال ساده‌ ترین روش از طریق خود امکانات اندروید انجام میپذیرد. به قسمت تنظیمات اصلی دستگاه رفته و سپس سربرگ مدیریت اجرای برنامه‌ ها "Application Manager" را باز کنید.


در صفحه جدید، شما لیستی از برنامه‌ هایی که قبلا دانلود کرده‌ اید را مشاهده خواهید کرد. برنامه‌ ای که خواهان انتقال آن به کارت حافظه هستید را انتخاب کنید تا بتوانید به تمامی اطلاعات آن دسترسی داشته باشید. حال تنها کافیست در پایین صفحه گزینه "Move to SD Card” را انتخاب کنید تا عملیات انتقال آغاز شود؛ لازم به ذکر است که مدت زمان انتقال برنامه نسبت به حجم آن ممکن است بین چند ثانیه تا چند دقیقه به طول انجامد.

Move.To.SD_b.jpg


از این روش میتوان برای انتقال هر برنامه‌ ای که امکان اجرا بر روی کارت حافظه را داشته باشد استفاده کرد. البته عکس این عمل نیز امکان‌ پذیر است به گونه‌ ای که برای انتقال یک برنامه از کارت حافظه به فضای ذخیره‌ سازی داخلی، تنها کافیست در قسمت مشخصات گزینه "Move to Phone” را انتخاب کنید.

این روش برای نرم افزارهایی مثل تلگرام که عکس و فیلم دانلود میکنند و حجم زیادی میگیرند بسیار مفید است. و مشکل پر شدن حافظه توسط تلگرام را برطرف میکند.

other_links_icon.pngسایر مقالات مربوط به اندروید


Tel_Support_V.png
( 2 کامنت - مشاهده کامنت ها )

 

سوالات و نظرات کاربران در مورد این مطلب (2)


Tel_Support_V.png

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
ارسال نظر

نام


ایمیل


نظر